У грудні 2016 року, коли мешканці Рясного розкрили незаконне встановлення обладнання на території «Львівхімсільмаш», мер Львова оголосив про велику вдачу для міста на випадок екстремальної ситуації – сучасна пресувальна лінія, яку місто взяло в оренду за символічні 10 гривень в місяць.
Інформаційна кампанія про те, що ЛКП «Львівспецкомунтранс» взяв в оренду за 10 грн. брикетувальний прес та устаткування для обгортання брикетів на випадок надзвичайних ситуацій із вивезенням ТПВ зі Львова закінчилася повністю утаємниченим рішенням виконкому від 7 квітня 2017 року з реальною ціною договору фінансового лізингу на 12 місяців, включаючи витрати на страхування предмета лізингу: 27 950 446 грн. 00 коп. (двадцять сім мільйонів дев’ятсот п’ятдесят тисяч чотириста сорок шість гривень нуль копійок).
Предметом фінансового лізингу є пакувальна лінія CW-D-2200-LW-750-1-5 та пакувальний прес MAC 111 L/1 з конвеєром MAC 2100P, які станом на сьогодні є заблоковані мешканцями Рясного і не працюють.
З моменту встановлення пресувальної лінії міська рада та ЛКП «Львівспецкомунтранс» не представили жодного дозволу і висновків щодо законності та безпечності для людей роботи суперсучасної пресувальної лінії.
Враховуючи, що законодавством України заборонено пресування сміття без попереднього його сортування, відсутність полігонів, які би приймали пресовані блоки сміття, обгорнуті в целофан та металевий дріт, укладання договору фінансового лізингу на пакувальну і пресувальну лінію є відкритою розтратою коштів міського бюджету.
Насправді, розповіді про оренду за 10 грн. на місяць були відкритим окозамилюванням у зв’язку із розкриттям об’єкту відмивання бюджетних коштів. Це добре спланована корупційна схема, яку міські чиновники вирішили довести до кінця, узаконивши її рішенням колегіального органу, який досить складно притягнути до відповідальності.