На акцію учасників АТО вивела бездіяльність мерії. За два роки квартири отримали лише 20 бійців. В той час, коли у черзі стоїть близько двох тисяч вояків. З такими темпами останні бійці могли надіятися на житло лише через 100 років?
Те саме із земельним питанням: зарезервовані для АТОвців дві земельні площі (вул. Під Голоском) пустують майже рік, на них ніхто нічого не робить.
– Чого вийшли? Вийшли, щоб нас не дурили. Якщо сказали слово – нехай влада тримає слово. Обіцяли – нехай виконають, – коментує учасник АТО Василь Мельник
Чекати манни небесної учасникам АТО не було сенсу. Спілки АТОвців об’єдналися, підписали Меморандум про співпрацю і прийшли на сесію міської ради із конкретною пропозицією.
– Перш за все ми хотіли показати міській владі, що бійці АТО об’єднались. Вони об’єднані, тому що є багато сил, які хочуть нас зіштовхнути лобами і розривають на кусочки, – каже учасник АТО Андрій Різничок
Депутатам та міському голові запропонували створити при ЛМР нову комісію, до якої увійдуть представники депутатського корпусу, виконавчої влади і самі АТОвці.
Натомість міський голова Львова Андрій Садовий нагадав про 19 раніше виданих квартир. Також мер запропонував АТОвцям стати членами комісії з розподілу житла. Житла, яке ще навіть не збудоване.
А щоб ділити шкуру ведмедя, його спочатку варто вполювати.
Тому депутати вимоги вояків таки задовольнили: більшість у залі міськради прийняла рішення про створення відповідної комісії. Міський голова також проголосував «За».
Участь в акції взяли:
ГО ”Обласна спілка соціального захисту учасників АТО та сімей загиблих”, ГО ”Українська спілка учасників АТО”, ГО ”Всеукраїнське об’єднання учасників АТО”, ГО ”Інвалідів-учасників АТО”
Усі вимоги учасників АТО підтримали ГФ з охорони громадського порядку та державного кордону ”Патріот”, ГО ”Розвиток Громади” та Антикорупційний рух Валентина Наливайченка.