Зустріч ГО «Розвиток Громади» з осередками

Сьогодні, 4 листопада, відбулася перша зустріч ГО «Розвиток Громади» з осередками. На ній обговорювали діяльність, проекти, які вже функціонують, проблеми, плани та завдання.

Розпочав зустріч Олег Долінський – голова ГО «Розвиток Громади». Він наголосив на основних моментах роботи в громадській організації. Розповів про самоокупність проектів, значення кожного активіста і, зокрема, про  спортивний клуб «Легіон». Також про потенціал осередків повідомив Юрій Татомир. Акцентував увагу присутніх, аби ті не боялись запитувати, спілкувались, адже у всіх нас спільна мета – допомагати тим, хто того потребує. Детальніше про проекти розповіла Роксолана Токарська. Пояснила тонкощі проведення та поділилась досвідом з колегами.

Очільник Яворівського осередку – Віталій Паславський звітував щодо проведеної роботи. Говорив про заходи, які осередок вже провів, а також про плани та  залучення партнерів. Презентував новий проект «Уроки англійської мови», який  зосередив свою увагу на допомозі дітям-сиротам. Голова Стрийського осередку – Ігор Кобрин, надав детальний звіт від початку діяльності. Розповів про продуктивні зустрічі з партнерами та домовленості, а також про розроблений календарний план. Проанонсував ідею для проекту до Дня захисту інвалідів, суттю якого є посадити депутатів у візки, хай би ті спробували проїхатись вулицями Стрия та потрапили, до прикладу, у поліклініку. Чи зав’язати очі і відчути себе незрячими. Опісля активіст ГО «Розвиток Громади» Андрій Федуняк пояснив представникам осередків принцип роботи проекту «Майстер на годину».

Підсумки підбив Олег Долінський, який сказав, що потрібно працювати в напрямку вирішення проблем та об’єднатись заради спільної хорошої мети.