В управлінні транспорту ЛМР підтримують ініціативу ГО Розвиток Громади

Управління транспорту Львівської міської ради буде клопотати про виділення коштів на проведення комплексного обстеження пасажиропотоків у м. Львові. Про це йдеться у відповіді в.о. начальника управління Олега Партики на звернення ГО «Розвиток Громади»

Як зазначає в.о. начальника управління транспорту, у м. Львові заплановано впровадження безготівкової системи оплати за проїзд, так званий електронний квиток. Запровадження електронного квитка надасть змогу визначати в автоматичному режимі кількість пасажирів, а відтак і дасть можливість коригувати кількість транспортних засобів, зміну класу автобусів, графіків руху, запровадження зручної та ефективної схеми міського пасажирського транспорту.

Однак, управління транспорту проситиме додатково передбачити кошти у бюджеті міста на 2018 рік на проведення обстеження пасажиропотоків на міських маршрутах громадського транспорту загального користування. Таке обстеження буде замовлено та проведено відповідно до вимог чинного законодавства» зазначив О.Партика.

Нагадаємо, на початку жовтня ГО «Розвиток Громади» підготувало проект ухвали Львівської міської ради щодо проведення у м. Львові комплексного обстеження пасажиропотоків у м. Львові. Відповідне звернення та Проект ухвали скеровано до Львівського міського голови А. Садового керівників усіх депутатських фракцій Львівської міської ради.

Раніше ініціативу підтримала Громадська рада при управлінні транспорту ЛМР. Також це питання підняте на депутатській комісії  інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Львівської міської ради. 
Минулого тижня з ініціативи ГО «Розвиток Громади» відбулася прес-конференція на тему «Навіщо Львову кваліфіковане обстеження пасажиропотоків». Участь у заході взяли спеціалісти з транспортного моделювання, представники депутатського корпусу та транспортних підприємств міста.

Зокрема, як зазначив під час прес-конференції спеціаліст з транспортного планування компанії  A+S Consult Антон Гаген, «дослідження важливо проводити саме в комплексі. Сам підрахунок пасажиропотоків та опитування попиту населення міста на послуги громадського пасажирського транспорту і на основі цих даних формувати План сталої мобільності Львова».

Сподіваємося, що влада міста піде на зустріч мешканцям Львова, яким щодня доводиться докладати зусиль аби дістатися місця призначення, і передбачить проведення Комплексного дослідження пасажиропотоків. Саме таке рішення стане першим кроком до вирішення транспортного колапсу у Львові.