Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
У Сиротинці на Таджицькій замінили вікна на пластикові | Громадська Організація — Розвиток Громади

У Сиротинці на Таджицькій замінили вікна на пластикові

За ініціативи ГО «Розвиток Громади» у Львівському дитячий будинок №1 продовжують облаштовувати спеціальну кімнату для дитячого шахового гуртка

 

Сьогодні, 18 жовтня, завдяки виробнику пластикових вікон «Вікнаград», у львівському центрі опіки над сиротами демонтували старі та встановили два нових пластикових вікна. Заміна вікон відбулась у межах облаштування спеціальної кімнати для навчання вихованців закладу гри у шахи

Нагадаємо, у четвер, 2-го листопада, заплановано офіційне відкриття гуртка шахів для вихованців Львівського дитячого будинку №1. Це спільний проект ГО «Розвиток громади» та «Glory Cafe» за підтримки Львівської федерації шахів. З дітьми буде займатись професійний гросмейстер Лев Цибуляк. Заняття відбуватимуться двічі на тиждень.

Окрім вікон, у спеціальній кімнаті, також буде встановлено нові жалюзі від «Компанія Грифон», ігрові столи та різноманітне шахове приладдя. А ще кімнату буде максимально утеплено, аби дітлахам було комфортно навчатись та розвиватись.

ГО «Розвиток Громади» висловлює щиру подяку усім хто долучається до відкриття дитячого шахового гуртка у Сиротинці. Переконанні здорове, щасливе та розумне молоде покоління – фундамент демократичної, сильної та процвітаючої держави!