Програма заради об’єднання українців

З 23 до 27 жовтня в Ніцці (Франція) відбувалась міжнародна міждисциплінарна конференція «Європейська та євроатланична інтеграція України: правова, економічна, соціальна, екологічна та політична складова» організована Інститутом міжнародної академічної співпраці (ІМАНС).

Метою конференції є консолідація зусиль та інтеграція інтелектуальних ресурсів в процес сталого розвитку і формування соціального та економічного багатства України. Конференція є другим етапом проекту «Ukrainians support chain», що покликаний об’єднати соціально активних українців, які є репрезентативним обличчям країни для створення єдиної комунікативної платформи взаємопідтримки українських ініціатив та реалізації бізнес і соціально корисних проектів, що формуватимуть позитивний імідж України на міжнародній арені.

В рамках конференції, серед спікерів був учасник громадської організації «Розвиток Громади» та голова Громадської ради при ДАБІ у Львівській області - Володимир Беньо з темою доповіді «Роль громадського сектору у змінах на місцях». Практичні аспекти діяльності громадських організацій, експертна роль громадських рад, а також процеси, котрі відбуваються у громадському середовищі Львівщини викликали неабиякий інтерес учасників конференції. Відомо, що 24 вересня відбулось підписання меморандуму про співпрацю громадських рад Львівщини, а вже 5 вересня - Всеукраїнський форум Громадських рад України, де представники Громадських рад 14 областей України підписали Меморандум про партнерство та співпрацю – це унікальний досвід створення якісно-нового поля для співпраці у громадському секторі України, в цілому.

Також, одна з важливих тем, котра була піднята Володимиром, це потреба участі у громадському секторі та політикумі, молодих людей, котрі бажають реалізовувати себе в Україні та бути ініціаторами змін на місцях. Про те, наскільки важлива участь кожного у запровадженні якісних змін в Україні, де кожен член суспільства готовий бути відповідальним за себе, за свій дім, вулицю, місто та країну в цілому йшлося в доповіді.

Конференція супроводжувалась гострими запитаннями, плідними дискусіями та залишила по собі розуміння, що суспільство вже змінилось, почали з’являтися нові обличчя і попереду неминучі потужні загальнонаціональні зміни у напрямку створення європейської держави з верховенством права та свобод людини!


            На конференції також обговорювали такі питання:
  • Виклики євроінтеграції та євроатлантичної інтеграції України
  • Як творити бренд Україна та позбавитись комплексу меншовартості.
  • Програма Пан’європейського Руху та Україна;
  • Інвестування в енергетичну галузь України;
  • Ефективна комунікація в міжнародних відносинах;
  • Сталий розвиток.