У Львівській школі провели відкритий урок з юриспруденції

Юристи громадської організації «Розвиток Громади» у рамках соціального проекту «Профорієнтація в школах» підготували для старшокласників школи №66 пізнавальну лекцію з права.

Досвідчений юрист ГО «Розвиток Громади» Тетяна Панасенко розповіла старшокласникам про передумови створення та розвиток юриспруденції, а також, цікаві факти юридичної науки. Окрім того пояснила плюси та мінуси професії. Тетяна наголосила, що за образом успішного юриста стоять копітка праця, жорстка дисципліна та постійне самовдосконалення.

Учні на лекції були дуже активними. Вони запитували доповідача про практичну роботу, ділились враженнями та побоюваннями щодо роботи юриста.

- Сьогодні я дізнався дуже багато цікавого про професію юриста. Відстоювати свої права та права людей, які цього потребують насправді важлива місія і серйозна робота.  Дуже зацікавили приклади нестандартних судових позовів, про які нам розповіли. Виявляється, що навіть у такій складній та поважній професії можна знайти чимало творчого,- розповів дев’ятикласник Назар.


Відкриту лекцію на тему "Юридичні знання - фундамент для кожної людини" провели в межах Всеукраїнського тижня права, аби покращити правову освіту старшокласників, виховувати у них повагу до закону та прав людини.