Стрийський осередок ГО «Розвиток Громади» влаштував екскурсію для учнів на місцевому телебаченні

Вчора, 29 березня, учасники ГО «Розвиток Громади» у Стрию провели навчальну екскурсію для старшокласників на місцеву телерадіокомпанію. Цей захід відбувся у рамках проекту «Профорієнтація в школах» за підтримки Асоціації промисловців, підприємців та роботодавців Стрийщини.

 

Учнів 9-го класу ЗОШ №4 повели на місцеву ТРК ЛАН. Старшокласники довідалися про роботу телевізійних журналістів і операторів, а також ведучих ефірів радіо Стрий ФМ та Фреш ФМ . Учні вивчили нові поняття, такі як суфлер, стендап, сюжет, радіорубка, мікшер та багато інших. Також школярі взяли участь у радіоефірі і були головними героями сюжетної лінії. Творчий колектив ЛАНу розповів молодим людям як правильно обрати собі майбутню спеціальність та з чого варто починати вже тепер. Школярі екскурсією були дуже задоволені і говорили: краще раз побачити, ніж сто разів почути.

Нагадаємо, ГО «Розвиток Громади» проводить проект «Профорієнтація в школах», аби допомогти учням старших класів на порозі вибору їхньої майбутньої професії.