Стрийський осередок ГО «Розвиток Громади» показав старшокласникам як працюють пожежники

У рамках проекту профорієнтації  29 січня активісти осередку  ГО «Розвиток Громади» у Стрию організували для місцевих школярів екскурсію у пожежну частину. Близько 20 учнів ЗОШ №4 побачили,з чого насправді складається робота надзвичайника.
 
На екскурсії дев’ятикласники на власні очі переконалися, що бути рятувальником надзвичайно важка та відповідальна робота. Огляд пожежної частини розпочався із кабінету чергового, куди надходять перші виклики про допомогу. Згодом учням продемонстрували парк пожежних та рятувальних автомобілів,  які виїжджають на місце порятунку (ДТП, пожежа, небезпечні хімічні речовини, нещасний випадок на водоймі та ін). 

 

Бонусом під час екскурсії була лекція від надзвичайників. Юним стриянам розповіли як поводитися під час пожежі, що робити коли здавалось би виходу немає. Також рятувальники розвіяли плітки про свою роботу. Зокрема про те, що пожежники виїжджають на місце пожежі без води, а весь вільний час просто сплять. Також еменесники поділилися секретним ритуалом, який проводять над новою формою та щойно влаштованими  колегами  - їх поливають з брандспойту, що дітям особливо сподобалося. На завершення екскурсії учням дозволили приміряти спецодяг та відчути себе юними рятувальниками.

Школярі на згадку про похід у пожежну частину отримали брошури  "Дії населення у надзвичайних ситуаціях" розроблені активістами ГО «Розвиток Громади» спільно з МНС.