Професію бухгалтера розкривали для дітей з Новояворівська

До Міжнародного дня бухгалтерії активісти Яворівського осередку ГО «Розвиток Громади» організували зустріч десятикласників із бухгалтером. Жінка розповіла про особливості своєї професії.

10 листопада у рамках проекту «Профорієнтація» активісти ГО проведене чергове заняття. Цього разу учнів 10 класів Новояворівської загальноосвітньої школи №2 знайомили із професією бухгалтера. Ознайомлення із фахом провела досвідчений бухгалтер одного із провідних підприємств міста О. Мужировська.

Я сьогодні почула багато нюансів професії бухгалтера. Як і у всіх професіях, тут є свої плюси і мінуси. Я зрозуміла, що для цієї роботи потрібно бути дуже уважною і відповідальною. А ще, по суті ти повязуєш все життя з цифрами. Хочеться ще почути про інші професії, а тоді вже приймати рішення з якою пов’язати своє життя, - розповідає учениця 10 класу Марія

Нагадаємо, у рамках проекту «Профорієнтація» до дітей старших класів запрошують представників різних професій. Люди розповідають школярам про тонкощі своєї роботи.