«Ця професія саме для мене»

Сьогодні один із провідних юристів громадської організації «Розвиток Громади» Тетяна Панасенко провела для девятикласників двох львівських шкіл лекцію про особливості своєї професії.

Напередодні Дня юриста в рамках проекту «Профорієнтація в школах» активісти ГО вирішили ближче познайомити учнів з такою популярною та нелегкою професією. Відкритий урок розпочався із невеликого екскурсу в історію. Учні довідалися про передумови виникнення, становлення та розвиток юриспруденції та дізналися цікаві факти про юридичну науку. Також дев’ятикласники почули багато прикладів із власного практичного досвіду юриста. Тетяна наголосила, що за образом успішного юриста стоять копітка праця, жорстка дисципліна та постійне самовдосконалення.


Учні не соромились запитувати досвідченого юриста про мінуси та плюси фаху та активно долучались до розмови.
  • Сьогодні я багато для себе зрозумів. Насправді бути юристом дуже складно і вимагає багато сили і терпіння. Це не лише престиж, а щоденна клопітка праця. Але готовий до цього, адже вже давно зрозумів, що ця професія саме для мене, - коментує учень девятого   класу Олег
Нагадаємо, проект «Профорієнтація в школах» вже відкрив для учнів чимало таємниць близько десяти професій та активно функціонує в осередках ГО «Розвиток Громади».