Представник СК «Легіон» Володимир Ліпатов знову переможець чемпіонату України з боротьби

Цього разу тренер спортивного клубу «Легіон» здобув перше місце у Чемпіонаті "Динаміади" України з боротьби самбо.

У Харкові,  за програмою комплексних змагань «Динаміада-2017» серед збірних команд територіальних організації товариства, Володимир провів три переможні поєдинки у своїй ваговій категорії до 90 кг. Представник СК «Легіон» здолав спортсменів із Дніпропетровська, Харкова та Києва.

Нагадаємо, раніше, наприкінці вересня, тренер СК «Легіон» із самбо та дзюдо Володимир Ліпатов здобув впевнену перемогу на чемпіонаті України з курашу та отримав право представляти нашу державу на чемпіонаті світу з цього виду боротьби у Туреччині.

До слова, СК «ЛЕГІОН» оголосив новий набір на групові заняття із самбо для чоловіків та жінок. Тренування відбуваються щовівторка та щочетверга о 17:30, а також щосуботи о 13:30. Керівник групи – Володимир Ліпатов.
М. Львів, вул. Клепарівська, 39а (на території СКА)
деталі за телефоном: +38(063)-244-11-15 (Володимир Ліпатов)