Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Осередки ГО «Розвиток Громади» провели передвеликоднє прибирання у своїх містах | Громадська Організація — Розвиток Громади

Осередки ГО «Розвиток Громади» провели передвеликоднє прибирання у своїх містах

Країна активно готується до святкування найбільшого християнського свята – Воскресіння Господнього. Міста активно вбираються у великодні шати, не залишились осторонь і громадські активісти.

Трускавецький осередок провів прибирання у центральному парку м. Борислав. Активісти та небайдужі мешканці міста прибирали сміття, садили дерева, вирівнювали край озера, монтували лавочки.В День довкілля активісти «Розвитку Громади» долучились до толоки, ініційованої міським головою Андрієм Кульчицьким.

Активісти Яворівського осередку долучилися до озеленення міста. До дня навколишнього середовища висадили кущі вздовж алеї, що веде на міський стадіон.У Червонограді провели прибирання берегу Західного Бугу. Завдяки спільній роботі громадської організації та містян було очищено територію від підвісного мосту до меморіального комплексу "Вічний вогонь". Окрім прибирання сміття активісти розчистили основні пішохідні переходи поблизу Бугу від зайвих дерев.Окрім того, червоноградські активісти спільно з учнями і працівниками школи №9 в рамках оголошеного міською радою місячнику благоустрою організували весняну толоку закріпленої за школою території парку, а разом з працівниками Червоноградської прокуратури висадили туї в парку старого міста до Дня навколишнього середовища.Стрийські активісти, у свою чергу, взялися прибирати берег річки Стрий. Участь у так званому марафоні чистоти взяли студенти Аграрного коледжу та громадска організація "Горище". Спільними зусиллями волонтерів вдалось назбирати близько 150 мішків сміття. Також активісти ГО "Розвиток Громади" записали звернення із проханням до стриян та гостей міста із закликом Не смітити!