Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Осередки ГО «Розвиток Громади» провели акції до дня аутизму | Громадська Організація — Розвиток Громади

Осередки ГО «Розвиток Громади» провели акції до дня аутизму

Стрийський та Червоноградський осередки громадської організації «Розвиток Громади» підтримали Всесвітній день розповсюдження інформації про проблеми аутизму. Активісти провели низку заходів у своїх містах.

1 квітня в приміщенні Червоноградської міської ради та 2 квітня на центральній вулиці міста активісти роздавали блакитні кульки та пазли, які є символами людей дощу. Так активісти інформували про аутизм та закликали громадян проявляти толерантність до людей з аутизмом.


Зі свого боку активісти зі Стрия відзняли соціальний ролик про синдром дитячого аутизму спільно із ТРК «ЛАН», який транслювали на місцевому телеканалі. Також в цей день учасники осередку підготували брошури із загальною інформацією про аутизм, які вручали дорослим, а діткам дарували блакитні кульки.


Нагадаємо, активісти ГО «Розвиток Громади» у Львові також підтримали заходи до Дня аутизму: організували для діток з аутизмом поїздку на Чудо-поїзді, роздавали городянам блакитні пазли, приєдналися до флешмобу , а також підсвітили Будинок профспілок Львівщини блакитним світлом.