Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Осередки ГО «Розвиток Громади» долучилися до святкування Дня матері | Громадська Організація — Розвиток Громади

Осередки ГО «Розвиток Громади» долучилися до святкування Дня матері

У теплі  весняні дні, кожну другу неділю травня, вся Україна святкує найпрекрасніше свято – День матері. Найщиріші привітання у цей день линуть для найріднішим матусь, долучились до святкувань і активісти громадської організації «Розвиток Громади».

У місті Новояворівську активісти організували святковий концерт. Діти зі сцени вітали своїх матерів - співали, танцювали, читали вірші, спільними зусиллями виготовляли вітальні листівки та квіткові композиції в стилі орігамі. Окрім  того усім присутнім діткам зробили боді-арт " Я люблю маму".Червоноградський осередок прийняв участь  в організації виступу дитячого хореографічного колективу "Гармонія" на ХІХ Всеукраїнському конкурсі сучасного та естрадного танцю "Ритми часу". Діти своїми виступами вітали матусь зі святом.


Активісти Стрийського осередку спільно з майстринею Галиною Панків, напередоні Дня матері, виготовили 100 тюльпанів. А в день свята діти в українському строї вітали матерів на порозі храму святих Володимира та Ольги після недільної служби.


Нагадаємо, у Львові активісти привітали матерів діток, які лікуються у Чорнобильській лікарні.