Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Не словом, а ділом! | Громадська Організація — Розвиток Громади

Не словом, а ділом!

У  День людей похилого віку, Стрийський та Яворівський осередки  ГО «Розвиток Громади» завітали до літніх людей у своїх містах. Стареньким і в побуті допомогли, і гарний настрій подарували.

У старості людині складно контролювати себе і свої дії. Елементарні побутові турботи можуть перетворитися на непідйомну проблему. Особливо вразливими є самотні і немічні старенькі.

До Дня людей похилого віку, активісти Стрийського осередку провели толоку на подвір'ях будинків п'яти сімей пенсіонерів репресованих із Сибіру.  Допомогли навести лад в будинках і на подвір’ях : помили посуд, витерли пил, покосили траву та прибрали все сміття.

Яворівський осередок  ГО «Розвиток Громади» також відвідав самотніх людей похилого аби допомогти у хатніх справах. Не зайвою була і моральна підтримка.
  • Я дякую за таку ініціативу. Дівчатка мені дуже допомогли прибратись і розрадили душевними розмовами, - поділилась пані Ганна
На проблеми людей старшого покоління не можна заплющувати очі. Вони прожили своє життя заради майбутніх поколінь і заслужили нашу повагу, підтримку й реальну допомогу.