Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
День захисту дітей в осередках «Розвитку Громади» | Громадська Організація — Розвиток Громади

День захисту дітей в осередках «Розвитку Громади»

Щороку у перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. По всій Україні  провели низку святкових заходів. Не залишилися осторонь і осередки ГО «Розвиток Громади». 


 Учасники Яворівського осередку організували акцію "Долонька на згадку": діти залишали свої відбитки рук фарбою на папері. Запрошені аніматори розважали дітей, а  професійний фотограф ловив позитивні емоції малечі. Також була облаштована фотозона, де усі охочі знимкувалися із казковими героями.

 

Червоноградський осередок влаштував діткам святкову поїздку в зоопарк, де малеча знайомилася зі світом дикої природи та отримала безліч позитивних емоцій.

 

2 червня Стрийський осередок провів пізнавальний захід приурочений Дню захисту дітей. Дітей навчали  правил дорожнього руху, ознайомили із  значенням сигналів світлофора та дорожніх знаків. Також діти розфарбовували пряники у формі дорожніх знаків, як спосіб перевірки вивченого матеріалу.

 

Тернопільські активісти ГО «Розвиток Громади»
за сприяння спонсора  організували благодійну акцію. В її рамках 90 вихованців Петриківського дитячого будинку-інтернату отримали солодкі подарунки. Приємно було спостерігати за маленькими оченятами, які світилися щастям та вдячністю.

День захисту дітей покликаний привертати увагу громадськості до проблем дитини,  до охорони її прав, до можливості зростати в захищеному світі, отримувати належний розвиток, медичне обслуговування та освіту, відпочинок і дозвілля, щоб у результаті мати щасливе дитинство та вирости повноцінним і щасливим громадянином своєї країни.