Вихованці СК «Легіон» призери міжнародного турніру з дзюдо

В Ужгороді, 14-16 грудня, відбувся ІІ міжнародний зимовий турнір з дзюдо "RANDORI Winter Cup 2018".  На змаганнях юні представники спортивного клубу «Легіон» здобули вісім медалей різного ґатунку – 4 золотих, 1 срібну та 3 бронзових. А ще три спортсмени посіли почесне 5 місце.

У різних вікових та вагових категоріях призові та почесні місця здобули: Козовий Богдан – 1 місце, Кавалер Юра - 1місце, Доманський Петро 1 – місце, Доманський Дем'ян - 1 місце, Скоропадський Денис – 2 місце, Ілля Горячий – 3 місце, Марат Клапатюк – 3 місце, Підгородецький Данило – 3 місце, Малішевський Діма – 5 місце, Мельник Павло – 5 місце та Дякунчак Марко також 5 місце. Тренер Ліпатов В. Г. Щиро вітаємо дітвору та зичимо надалі спортивних звитяг!

Загалом у змаганнях взяли участь близько 200 дзюдоїстів з різних куточків України, Словаччини, Угорщини, Чехії та Польщі.