«Легіонери» впевнено підкорюють спортивний Олімп

З 29 червня до 12 липня цього року команда «ММА Легіон» виїжджала в с. Пилипець (Карпати) на навчально-тренувальні збори, організатором яких виступив СК «Аурум» (Київ).

У зборах брали учать відомі спортсмени по ММА зі всієї України. Серед них призер чемпіонату світу по ММА Ельнур Валієв та професійний боєць в лізі ММА PRO Ukraine Дмитро Орлов. Проводив збори тренер збірної України Олександр Дудочкін.

На зборах наші спортсмени отримати досвід у практичних навичках і теоретичних знаннях. Легіонери прослухали семінари по змішаних єдиноборствах та мали змогу спарингувати з найкращими спортсменами України.

Після зборів команда «ММА Легіон» вирушила на відкритий «Кубок півдня», який проходив у місті Одеса з 14 до 16 липня.
       Наш чемпіон, кандидат в майстри спорту з панкратіону, Олег Сенченко здобув перемогу у ваговій категорії  77 кг (2 місце).

- Хочу подякувати тренеру СК «Легіон» Миколі Огиді за мої  активні тренування. Також особливу подяку хочу  висловити  моєму спонсору Борису Стаднику за його життєву  позицію та  підтримку у підготовці до змагань, - прокоментував  свою  перемогу Олег.

Зовсім недавно Сенченко став  призером по ММА на  чемпіонаті України (3 місце) та призером  по панкратіону  чемпіонату України 2017 (2 місце).

- В жовтні буде кубок України по ММА. Планую прийняти в ньому участь і здобути перше місце, - щиро запевняє молодий та перспективний спортсмен.