Активіст Олександр Гриців посів друге місце на Чемпіонаті Європи з боксу

Нещодавно Львів приймав Чемпіонат Європи з боксу серед юніорів. Українська команда виборола найбільше медалей, а член громадської організації «Розвиток Громади» здобув срібло у надважкій вазі.

З 16 по 24 травня у Львові пройшов Чемпіонат Європи з боксу серед юніорів. Бої проходили на Велотреку СКА й зібрали багато прихильників, не лише з України, але й зі всієї Європи.  Наша країна посіла першу сходинку загальнокомандного заліку. В активі української команди чотири золотих та три срібні нагороди. Варто зазначити, що громадська організація «Розвиток Громади» в рамках напрямку «Молодь і спорт» стала офіційним партнером змагань. Активісти громадської організації допомагали підтримувати порядок та безпеку під час чемпіонату.

Представник львівської школи боксу, активіст громадської організації «Розвиток Громади»  Олександр Гриців, як Чемпіон України з боксу серед юніорів  2014 року виборов право участі у складі збірної команди нашої країни на чемпіонаті Європи. Боксер виступав у ваговій категорії +80 кілограмів. У фінальному поєдинку хлопець гідно представив Україну й виборов друге почесне місце.

Щиро вітаємо Олександра з високим результатом. Ми гордимося його успіхами. Олександр є прикладом для багатьох молодих юнаків, адже його мужність та сила волі заслуговують поваги. А ще він є справжнім патріотом своєї країни, - поділився керівник відділу «Молодь та спорт» Володимир Фещук.

З понад двох сотень спортсменів із 27-ми європейських країн українці зуміли вибороти 4 золоті та 3 срібні медалі, випередивши у турнірній таблиці команду Азербайджану (2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди) та Туреччини (1 золото, 1 срібло та 2 бронзи).