У Брюховичах завершилось друге коло чемпіонату з міні-футболу

20 жовтня завершилось друге коло чемпіонату з міні – футболу «КОПА». Участь у ньому бере футбольна команда «СИЛА», якою опікуються активісти Брюховицького осередку ГО «Розвиток Громади».

Гра традиційно відбувалась на стадіоні комплексу «Електрон», Рясне 2. На цей раз суперником стала команда «Скоб», яка входить в число головних фаворитів.

Перший тайм завершився бойовою нічиєю 2:2, а вже в другому таймі команда «Сила», завдяки своїй активності та оперативності, забила гол у ворота суперника і більшу частину матчу була на гол попереду. Наприкінці зустрічі втома гравців позначилась на грі, через що команда пропустила два голи у свої ворота. Матч завершився рахунком 4:3 на користь ФК «Скоб».

Сильні суперники та мужня поразка стала стимулом для подальших тренувань. Зокрема вдалось зрозуміти всі сильні сторони команди фаворита і постаратись проявити найкращі якості команди, щоб домогтись результату.
Гравці обох команд проявили неабияке завзяття та майстерність під час матчу, отож гра виявилась яскравою та багатою на напружені моменти.

Нагадаємо, активісти ГО виступили партнером турніру  чемпіонату з міні – футболу «КОПА».