Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
За підтримки ГО «Розвиток Громади» для студентів організували масонський квест | Громадська Організація — Розвиток Громади

За підтримки ГО «Розвиток Громади» для студентів організували масонський квест

В активній, розважальній та надзвичайно пізнавальній грі, присвяченій темі масонів, взяли участь члени студентської організації «Прозоро».

Масони – таємниче всесвітнє братство, оповите секретами та загадками. За час свого існування організація залишила безліч таємних символів і знаків, в тому числі і в архітектурі Львова. Із завданням віднайти масонські знаки та атрибути в історичній частині міста Лева вирушила група студентів. Молоді люди зібралися 24 червня на площі Ринок. Розділившись на п’ять команд по 3-4 людини, учасники квесту швидко розв’язували задачі і знаходили масонські знаки. Активісти ГО «Розвиток Громади» подбали про цікаві завдання та пізнавальні маршрути.

«Команди завершили гру раніше запланованого часу, що дуже потішило. Пишаюся тим, що учасники проявили неабияку обізнаність в історії, культурі та архітектурі нашого міста.  Це свідчить про високий  інтелектуальний рівень львівської молоді. Це був перший квест, організований «Розвитком Громади», проте не останній. Ми плануємо й надалі проводити подібні тематичні квести, оскільки бачимо, що громадськість зацікавлена весело, активно та пізнавально проводити час», - повідомляє координатор проекту Марта Козицька.