Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
«Шоколадна радість» для вихованців Львівського дитячого притулку | Громадська Організація — Розвиток Громади

«Шоколадна радість» для вихованців Львівського дитячого притулку

Чарівні учасниці конкурсу краси "Міс Львів-2015"спільно з активістами ГО «Розвиток Громади» подарували вихованцям дитячого притулку «солодке» свято в «Майстерні шоколаду».

На проект  «Майданчик соціальних ініціатив», започаткований громадською організацією «Розвиток Громади», відгукнулися молоді дівчата, учасниці міського конкурсу краси. Чарівні конкурсантки проявили бажання допомогти потребуючим дітям і зробити їхнє життя кращим. А що ж найбільше любить малеча?... Звичайно, солодощі! Тому дівчата разом із активістами «Розвитку Громади» запросили вихованців Львівського дитячого притулку на майстер клас в «Майстерню шоколаду».

З великою цікавістю та радістю в очах малюки поспішали до мікроавтобуса, яким їх перевозили до місця призначення. Прибувши в «Майстерню шоколаду» діти чемно помили ручки, одягнули фартушки і взялися до справи.

Окрім ведучого майстер-класу діткам допомагали готувати цукерки кандидатки на титул «Міс Львів-2015». Як для дітей, так і для старших учасниць це дійство перетворилось на веселу забаву. Радісні обличчя, подекуди вимазані шоколадом, випромінювали неабияке захоплення.


 

Радісні та щасливі малюки з повними пакунками власноруч зроблених цукерок відправились в стіни притулку аби поласувати ними в компанії друзів.

Та на цьому добрі справи для цих діток не закінчуються. Активісти громадської організації та красуні-конкурсантки  попросили дітвору намалювати малюнки на тему «ким я хочу бути в майбутньому». Ознайомившись з їхніми роботами, організатори докладуть усіх зусиль, аби здійснити дитячі мрії, тож далі буде…

Нагадаємо, цьогорічне свято краси "Міс Львів-2015" відбудеться 16 червня о 20:00 в Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.