Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Конкурсантки «Міс Львів» разом з активістами «Розвитку Громади» реалізували масштабний соціальних проект | Громадська Організація — Розвиток Громади

Конкурсантки «Міс Львів» разом з активістами «Розвитку Громади» реалізували масштабний соціальних проект

16 червня в приміщенні Львівського Національного Академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької пройшов щорічний конкурс краси «Міс Львів 2015».

Цьогоріч львів’яни обирали між чотирнадцятьма красунями з великим добрим серцем. Конкурс «Міс Львів» давно вже перестав бути звичайним конкурсом краси. Окрім головної красуні свята, члени журі обрали й «Міс добре серце». Цей важливий титул завоювали одразу дві красуні – Катерина Бабій та Каріна Бойчук. Саме вони найкраще проявили себе у соціальних проектах, які учасниці конкурсу напередодні реалізовували разом з активістами «Розвитку Громади».

«Самої краси сьогодні недостатньо. Тому ми намагаємося більше уваги приділяти соціальним проектам, бо хочемо бути корисними для країни», –розповіла директор конкурсу краси «Міс Львів» Валерія Никифорець. 


За час підготовки до конкурсу дівчата відвідали онкохворих  дітей, були у будинках пристарілих, дитячих інтернатах, брали участь у толоці, але особливої уваги заслуговує ініціатива, яку конкурсантки реалізували спільно з громадською організацією «Розвиток Громади» - «Подаруй дитині мрію». Дівчата провели ряд мотиваційних тренінгів - готовили про мрії та можливості їх реалізації, розповідали про реальні історії людей з дитячих будинків, запевнили дітей, що не так важливо, де розпочався їх життєвий шлях, а важливо - де він завершиться. Свої прагнення та бажання діти зобразили у малюнках, більшість із них намалювали омріяні професії. Конкурсантки «Міс Львів»  спільно з активістами ГО «Розвиток Громади» зробили все можливе аби наблизити дітей з притулку до здійснення їх мрій про майбутні професії. Разом вони доклали колосальні зусилля аби допомогти цим дітям і їм це вдалося.

Також для того аби подарувати дитячому притулку проектор для перегляду навчально-пізнавальних фільмів, учасниці «Міс Львів» разом з активістами «Розвитку Громади» вийшли на благодійну акцію «Голуби миру». Своєю красою та грацією конкурсантки привертали увагу перехожих та дарували їм власноруч виготовлений білих голубів, які символізують мир. Ті, в свою чергу, залишали свої пожертви в скриньку благодійного фонду «Розвиток Громади». Усі зібрані цього дня кошти учасники акції використали на купівлю проектора для вихованців дитячого будинку, який порадували дітям прямо на сцені оперного театру.