Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Конкурсантки «Міс Львів 2015» разом з активістами «Розвитку Громади» провели благодійну акцію | Громадська Організація — Розвиток Громади

Конкурсантки «Міс Львів 2015» разом з активістами «Розвитку Громади» провели благодійну акцію

Краса врятує світ! Це підтвердили учасниці благодійної акції «Голуби миру», котрі 10 червня в центрі Львова дарували перехожим власноруч виготовлених голубів і збирали гроші для вихованців дитячого будинку.

У четвер, 10 червня, центральними вулицями Львова дефілювали прекрасні учасниці конкурсу «Міс Львів 2015» та чарівні активістки ГО «Розвиток Громади». Дівчата поставили перед собою благородну ціль – збір коштів для дітей Львівського дитячого притулку, що знаходиться на вулиці Левандівська. Своєю красою та грацією вони привертали увагу перехожих та дарували їм власноруч виготовлений білих голубів, які символізують мир. Ті, в свою чергу, залишали свої пожертви в скриньку благодійного фонду «Розвиток Громади».Як і не дивно, особливою щедрістю виділились чоловіки. Часто вони самі цікавились у дівчат про акцію та радісно долучалися до благодійності.  Не встояли перед вродою красунь навіть ДАІвці, дізнавшись про соціальний проект та благородні наміри, також залишили в скриньці від себе пожертви.Усі зібрані цього дня кошти учасники акції використають на закупівлю проектора для вихованців дитячого будинку. Такий подарунок, на їхню думку, допоможе дітям у навчальному процесі, адже за допомогою приладу можна буде переглядати документальні фільми чи робити презентації. Також у вільний від навчання час вихователі зможуть організовувати для малечі перегляд розважальних роликів чи фільмів.

Презентуватимуть проектор дитячому притулку під час урочистого фіналу конкурсу краси «Міс Львів 2015», який відбудеться 16 червня о 20:00 в приміщенні Львівського Національного Академічного театру опери та балету.