Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Фіналістки конкурсу "Міс Львів" разом із активістами ГО "Розвиток Громади" втілюють мрії дітей із притулку | Громадська Організація — Розвиток Громади

Фіналістки конкурсу "Міс Львів" разом із активістами ГО "Розвиток Громади" втілюють мрії дітей із притулку

В рамках проекту «Майданчик соціальних ініціатив» учасниці конкурсу краси «Міс Львів 2015» спільно з членами ГО «Розвиток громади» допомагають вихованцям Львівського дитячого будинку втілити їхні мрії. Свої прагнення і бажання малюки відтворили у малюнках. Більшість із них намалювали омріяні професії.

Чуттєвим і зворушливим було знайомство із роботами дітей, адже кожен із них прагне вирости і займатися хорошою справою. Хтось мріє стати лікарем, хтось ветеринаром, комусь до душі кондитерська справа, а є й хлопчик, який хоче бути військовим і захищати нашу країну. На зворотній стороні кожного малюнка діти написали невеличкий коментар, в якому пояснюють,чому саме таку професію вони обрали.

 

«Я мрію стати ветеринаром з самого дитинства, тому що мені дуже шкода тварин і я їх дуже люблю» - написала вихованка дитячого притулку Марічка.

Спільними зусиллями активісти «Розвитку Громади» та учасниці конкурсу краси шукали всі можливі способи для того, аби допомогти малечі зробити перший крок до здійснення мрій. В залежності від бажаних професій для дітей організовувалися пізнавальні майстер-класи, разом з дівчатами діти відвідували спеціалізовані навчальні заклади, а дехто з малюків навіть побував на потенційному місці роботи.

Для двох дівчаток, котрі прагнуть пов’язати своє життя з ветеринарією, красуні-конкурсантки разом із активістами «Розвитку Громади» організували цікавий візит в одну із львівських ветеринарних клінік. Там дітям не лише розповіли про особливості лікування тварин, але й дозволили бути присутніми під час прийому «пацієнтів».Першим і надзвичайно важливим кроком для здійснення мрії хлопчика, який хоче стати військовослужбовцем, став візит у Львівський державний ліцеї ім. Героїв Крут. Юний захисник Вітчизни, дізнався чимало нового про військову справу та познайомився із вихованцями навчального закладу. Екскурсія по ліцею справила на нього гарне враження і допомогла переконатись у правильності вибору щодо професії.Майбутніх спортсменів ініціатори проекту вирішили запросити до кращих спортивних клубів Львівщини. Для юного любителя футболу було організовано зустріч із молодіжною командою футбольного клубу «Карпати».

«Сьогодні разом із тренером молодіжної команди футбольного клубу «Карпати Львів», ми реалізовували мрію чудового хлопчика Володика, який мріє стати відомим футболістом. Нам вдалося дати перший досить вагомий поштовх для того, аби наш герой надалі займався улюбленою справою, працював над собою та наполегливою працею досягав високих результатів у майбутній професії» - ділиться враженнями учасниця конкурсу краси «Міс Львів 2015» Каріна Бойчук.

Хлопчину, котрий прагне стати боксером, запросили до спортивного клубу «Легіон». Як виявилося у юнака є хороші спортивні навики і природній талант до боксу. Побачивши його вміння, дитячий тренер запропонував хлопцю не лише долучитися до занять в клубі, але й взяти участь у найближчих спортивних заняттях.

Окрім спорту діти із притулку проявили зацікавленість мистецтвом, а саме малюванням.  Для юного живописця активісти організували майстер-клас в арт-студії «Шухляда». Дослухаючись до порад художника студії Василя Малетича, хлопчик за півтори години намалював картину. Результатом як сам маленький майстер, так і митець-наставник були задоволені.

Також  попрактикувати омріяну справу життя дісталася можливість юнаку, котрий вирішив стати кондитером. Взяти участь у приготуванні солодких смаколиків його запросили в кондитерський цех ресторану Fashion Club. Кондитери поділилися із хлопцем рецептами фірмових десертів та особливостями їх приготування. Здобуті навики та почуті рекомендації точно стануть в пригоді молодому кондитеру.

«Дуже приємно бачити задоволені обличчя дітлахів, котрі не лише взяли участь у цікавих розвагах, але й наблизились до своєї мрії. Цьогоріч  ми вперше почали співпрацю із конкурсом краси «Міс Львів» і дуже задоволені, адже дівчата-красуні так само як і ми прагнуть зробити життя кращим» - розповідає координатор проекту ГО «Розвиток Громади» Христина Боліновська.


Нагадаємо, що активісти «Розвитку Громади» разом з учасницями проекту «Міс добре серце» реалізовують ще один соціальний проект під назвою «Голуби миру». Ця благодійна акція має на меті збір коштів на закупівлю проектора для вихованців Львівського дитячого притулку.