Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
«Дякуємо, що подарували справжнє свято» , - Іван учасник рекреаційно-спортивних ігор для неповносправних | Громадська Організація — Розвиток Громади

«Дякуємо, що подарували справжнє свято» , - Іван учасник рекреаційно-спортивних ігор для неповносправних

6 червня у Львові пройшли рекреаційно-спортивні ігри «Крок до Олімпу».

У рамках Майданчику соціальних ініціатив під патронатом громадської організації «Розвиток Громади» реалізували соціальний проект оздоровчих ігор для осіб з травмою хребта та спинного мозку. Співорганізаторами конкурсу також були ЛООАРНО «Стимул», БФ «Серце Лева» та Львівський обласний центр фізичної культури та спорту інвалідів.Рекреаційні ігри були проведені задля того, аби залучити людей з обмеженими фізичними можливостями до занять оздоровчим спортом та для  інтеграції їх у повноцінне життя. Учасники були в захваті від спортивно-оздоровчих ігор.

"Такі рекреаційні ігри повинні стати першим кроком до залучення та інтергації постраждалих в АТО військовослужбовців. Адже ті, хто на візку вже багато років можуть допомогти і показати, що життя триває і варто насолоджуватись ним і надалі", - поділився куратор проекту Андрій Федуняк.


Люди з обмеженими фізичними можливостями мали змогу позмагатися у п’яти видах спорту.
·          хокею з м’ячем на візках
·         слалому на візках (їзда по перешкодах у вигляді архітектурних бар’єрів)
·         настільного тенісу
·         боччі
·         дартсу.
 

«Мені не потрібно допомагати, я й сам справлюся. Тут просто чудово, можна позмагатися та поспілкуватися з друзями. Було б чудово, якби подібні заходи проводити частіше», - поділився один з учасників.

У заході взяли участь понад 60 візочників. Призи для переможців, а також пам’ятні подарунки для всіх учасників підготували активісти «Розвитку Громади» за сприяння благодійного фонду. Також партнер заходу ПАТ "Ідея Банк" подарував учасникам заходу приємні подарунки, а саме блокноти, ручки та поліетилелові пакети.