Андрій Садовий пішов у відкритий наступ на ГО «Розвиток Громади»

У часи Януковича у політичних опонентів "віджимали" бізнес, у часи Садового у Львові інакодумаючим не дають змоги легально працювати.
 
Якщо хтось думає, що війна ГО «Розвиток Громади» з міською радою є односторонньою, і мерія окрім інформаційного протистояння нічого не робить, історія про те, як після публічного «нападу» на Андрія Садового можна опинитися поза законом у веденні бізнесу на території міста Львова.
 
Представники ГО «Розвиток Громади», окрім того, що є громадськими активістами заробляють на життя маючи власний бізнес. Частина - є власниками МАФів – доля яких цілковито в руках міської влади. Саме в період активності ГО «Розвиток Громади» щодо встановлення незаконної пресувальної лінії у Рясному та розкриття корупційних схем з відмивання міських коштів на смітті, на пленарному засіданні 2 березня 2017 року розглядали питання «Про продовження терміну здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах на території м. Львова», під час якого за пропозицією профільної комісії депутати домовились, без вибірковості, продовжити дозвіл на функціонування усіх близько 1700 МАФів встановлених у місті до кінця 2017 року, а при відсутності зауважень до зовнішнього вигляду, функціонування та документації, автоматично - до 2020 року.
 
Представники ГО «Розвиток Громади», які здійснюють підприємницьку діяльність у тимчасових спорудах міста Львова, працюючи в правовому полі, з усіма дозволами і погодженнями, навіть не сподівались, що з боку посадовців ЛМР готується розправа. Частина МАФів активістів та неугодних міській раді підприємців було виключено зі списку, з голосу, безпосередньо під час пленарного засідання, як такі, щодо яких нібито є скарги мешканців. Депутати, приймають рішення вилучити Мафи, щодо яких є зауваження із додатку Ухвали, створюють робочу групу з вивчення ситуації по кожному підприємцю і у разі не підтвердження інформації на наступних засіданнях погоджуються продовжити термін здійснення підприємницької діяльності у тимчасових спорудах.
 
На чергове пленарне засідання 27 квітня, робоча група на чолі з Секретарем ради - Анатолієм Забарило, вивчивши усі проблемні МАФи та не виявивши порушень представляє на розгляд депутатів доповнення до переліку замовників тимчасових споруд, однак в додаток до Ухвали МАФи представників ГО «Розвиток Громади» не потрапляють.
 
Активісти б’ють на сполох, скеровуючи відповідні звернення в усі структури міської ради. Постійна депутатська комісія окремо розглядає питання щодо включення до переліку МАФів активістів-підприємців і дає свій позитивний висновок для робочої групи. Секретар ради, раптово дістає «амнезію» і підписує відповідь, що така робоча група взагалі не створювалась. Начальник юридичного управління напрацьовує аж два аркуші «зауважень», які начебто унеможливлюють легалізацію роботи окремих, громадсько-активних підприємців.
 
Попри супротив чиновників міської ради довести проект Ухвали з доповненням переліку тимчасовими спорудами представників ГО «Розвиток Громади» до чергового пленарного засідання 8 червня, громадські активісти готові відстоювати своє право легально займатися бізнесом. Однак, в даній ситуації Андрій Садовий, який вважає ГО «Розвиток Громади» особистим ворогом та не соромлячись звинувачує громадських активістів у своїй безгосподарності, має право вето, застосувавши яке він оголосить відкриту війну громадськості і інакодумаючим львів’янам.
        
Цей тиск на малий бізнес обмежений рівнем місцевого самоврядування і захист можна знайти в правоохоронних органах та вищих державних інстанціях.
 
Про такі речі потрібно говорити публічно, аби отримати підтримку депутатів і громади та не дозволити міським посадовцям зводити особисті рахунки перебуваючи на посадах у владних кабінетах.
 
Фото від Львівський портал