Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Табір щасливих у Брюховичах уже завершився | Громадська Організація — Розвиток Громади

Табір щасливих у Брюховичах уже завершився

Фінішував інклюзивно-тренінговий табір «Територія щасливих», що у  Брюховичах. Місце, де протягом двох тижнів діти та дорослі знайомились, навчались новому, грали у захоплюючі ігри, куштували смачненьке та незабутньо проводили час. 

Подарувати емоції дітям змогли активісти брюховицького осередку ГО «Розвиток Громади», які стали співорганізаторами заходу.

                                          

      Протягом двох днів запрошені активістами  гості спілкувались з батьками особливих, надзвичайно розумних і талановитих діток.  Професіонали своєї справи: лікар – гінеколог Зеновія Щепяк, а також психолог «Львівського обласного центру репродуктивного здоров’я населення»  Бартновська Надія проводили теплі бесіди з матусями. До батьків завітала успішна жінка, молода мама, власниця салону «Martelle studio» - Марта Нестерук. Кожен ділився власною історією,  а також дізнавався таємниці цієї не лише чудової мами, а й успішної жінки. Це були теплі та атмосферні зустрічі.

      А вже згодом на батьків чекав час особистого релаксу -  відвідини салону краси "Спокуса".  Кожна з матусь обрала бажану процедуру. З новим манікюром, зачісками, косметичними процедурами усміхнені та щасливі батьки покидали салон.

                               

     Завершальний день став особливим для всіх. Все було дуже яскраво і ну дуже смачно, адже відбувалось «дитяче свято морозива». Спершу пройшов майстер – клас із виготовлення солодкого продукту. Діти та дорослі обирали улюблені фрукти та начинки для морозива, а згодом його куштували. Новий, цікавий та кольоровий еліксир щастя для дітей та дорослих створювали «Icekingrollslviv». А ще ігри, бульбашкове шоу, драйвові танці, яскраві кульки, позитивний настрій, подарували дітям «Show Kids UA».

                                  

     Активісти осередку дякують усім, хто долучився та допоміг у реалізації табору. А також керівникам, які створили особливу «Територію щастя», де кожен почував себе безмежно щасливим.