Активісти «Розвитку Громади» зібрали книги для поранених учасників АТО

Друковані видання передадуть у Військово-медичний клінічний центр у Львові

Реабілітація військових, поранених в зоні АТО, зазвичай є складним і довготривалим процесом. Лікуючи поранення та відновлюючи своє здоров’я, вояки місяцями вимушені лежати у лікарнях та госпіталях. Для того, аби хоч якось урізноманітнити дозвілля чоловіків в медустановах, громадські активісти неодноразово проводили розважальні  заходи, серед останніх турніри з шашок і шахів.  

Нещодавно активісти «Розвитку Громади» вирішили долучитися до ініціативи групи активних громадян у зборі книжок для військовослужбовців, які проходять реабілітацію у військовому госпіталі. Розповсюдивши інформацію між своїми рідними та знайомими їм вдалося зібрати кілька десятків друкованих видань. 

«Під час проведення  в госпіталі турніру з шашок, ми познайомилися з пані Людмилою, яка привезла хлопцям літературу для читання. Поспілкувавшись з нею, ми відразу вирішили допомогти їм у зборі книжок, тому що побачили неабияку цікавість зі сторони військових до читання», - розповідає активіст ГО «Розвиток Громади» Андрій Федуняк.

Зібрані книжки активісти привезли у приміщення за адресою вул. Личаківська, 6/14, де їх зустріла Наталія Швагуляк, одна із активістів, які займаються передачею книг. З її слів стало відомо, що «друковане слово» вони надають не лише військовим, які проходять реабілітацію в медустановах Львова, а й часто надсилають в зону проведення антитерористичної операції. 

«Все почалося минулого року з книжкового Форуму у Львові, нам вдалося зібрати у видавців певну кількість літератури  і передати їх пораненим у госпіталі. Поступово до нас почали звертатись люди, щоб також надати книги. Військовослужбовці, які проходять реабілітацію люблять читати, з літературою їм швидше минає час і вони можуть відпочити від думок про війну. Особливою популярністю у них користуються україномовні видання, українські сучасні автори. Надзвичайно приємно хлопцям було отримати літературу, написану воїнами УПА. Автори, які пам’ятають війну за Україну у минулому столітті, писали хлопцям на сторінках книжок свої послання. Це було як спілкування між поколіннями», - розповідає Наталія Швагуляк.


Кожен, хто хотів би долучитися до доброї справи і передати хорошу книгу нашим Захисникам, може звернутися до Наталії Швагуляк, зателефонувавши за номером  +38 (098) 336-05-16, +38 (066) 328-32-88, або ж привезти літературу за адресою: вул. Личаківська, 6/14 (вхід з вул. Вузької).