«Безпечне місто» подорожчало

Громадські активісти у жовтих плащах з «льодяником» у руках, які  переводять через найбільш небезпечні ділянки дороги дітей у шкільний час, просто відмивають бюджетні кошти.
 
У 2018 році Львівське комунальне підприємство «Львівавтодор» підписало договір з ФОПом Федоришиним Сергієм Юрійовичем з надання допомоги дітям-пішоходам здійснювати безпечний перехід на нерегульованих пішохідних переходах поблизу шкіл у Львові. Відносна безпека школярів обійдеться міському бюджету у 170 тис. гривень.

Торік, за роботу так званих «жовтих добродіїв» «ЛКП «Львівавтодор» оплатило ФОП Федоришин С.Ю. дещо менше – 100 тис. гривень. Сам проект реалізовується в рамках договору про співпрацю між «Львівавтодором» та ГО «Львів – безпечне місто», який підписали ще у вересні 2015 року. Засновниками ГО «Львів – безпечне місто» є Дмитро Тацій та Яромир Шевців, брат Андрія Шевціва, депутата ЛМР, керівника фракції «Самопоміч».

Як стверджує сайт «Наші Гроші.Львів»,
 приватний підприємець Сергій Федоришин у звіті про укладений договір минулого року вказав контактний номер мобільного телефону, який використав при реєстрації у соціальній мережі Фейсбук Тарас Романишин. В Linkedin він вказаний як заступник директора з юридичних питань в громадській організації «Об’єднання «Самопоміч».

Окрім співпраці із «Львівавтодором», підприємець Федоришин минулого року надавав послуги «виготовлення та розміщення матеріалів у мережі Інтернет про діяльність міської ради, її виконавчих органів та посадових осіб на сайті
www.hromadske.lviv.ua»  Замовником послуг виступив Департамент «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради. На жаль, за розміщення яких саме матеріалів, служба міського голови оплатила 15 тис. гривень, з’ясувати неможливо, оскільки посилання на Інтернет ресурс не активне.

«Жовті добродії» фактично з’їдають кошти, виконуючи функції КП «Муніципальна варта», працівники якої щодня виходять на патрулювання міста з метою забезпечення законності та правопорядку і могли б без жодних додаткових навантажень, при коригуванні графіку та місця патрулювання, реалізовувати цей проект. Проте, в основному, об’єктом уваги «муніципалів» стають похилі люди, що здійснюють торгівлю на вулицях Львова.

Зважаючи, що 7 грудня 2017 року на сесії Львівської міської ради депутати прийняли ухвалу «Про затвердження Програми забезпечення охорони громадського порядку та безпеки комунальних об’єктів Львівської міської ради на 2018 рік», згідно з якою ЛКП «Муніципальна варта» забезпечує охорону шкіл та садочків Львова, продовжувати відкрито фінансово підтримувати свою кишенькову громадську організацію, чиновникам від «Самопомочі» зовсім не личить.
 
 
фото http://gazeta.lviv.ua